Naše služby

Kreativa

Chcete uspořádat teambuilding, večírek či jinou akci? Máte nápad, jak by měla akce vypadat, ale nevíte, jak ji zrealizovat? Váš nápad dotáhneme do konce a vždy přidáme něco navíc. Pokud tápete a chybí vám nápady, vymyslíme vše za vás. Máme rádi neobvyklá, neokoukaná a překvapivá řešení.

Events

Zajistíme vše pro hladký průběh vašeho eventu. Od kreativy, přes přípravu, komunikaci s dodavateli až po realizaci samotné akce. Na základě předchozích zkušeností přesně víme, co je třeba zajistit, udělat i pohlídat. Nebudete mít starosti, nebudete nic řešit.

Sales promotion

Ochutnávky, samplingy, roadshow, prodejní akce,… Dokážeme zajímavě upozornit na propagovaný výrobek tou nejideálnější formou. Máte například jogurt? Co se s ním obvykle při ochutnávce dělá? Otevře se a nabízí k ochutnávání. My to umíme i jinak! Může to být zábava. Může to být show.

Marketing

Chcete zviditelnit svůj produkt, ale nevíte jak? Bylo by dobré k tomu uspořádat event, ochutnávku, sampling nebo roadshow? Na základě vašich požadavků vytvoříme marketingový plán a zrealizujeme ho tak, abychom váš produkt dostali nejlepší možnou cestou na trh a zviditelnili ho pro cílového zákazníka. Vše zároveň propojíme v rámci sociálních sítí a v dalších variantách reklamních činností.